سریال پدر گواردیولا قسمت اول | چه چیزهایی می‌دانیم؟

مهران مدیری که بعد از سریال‌های دوتایی هیولا و دراکولا، قصد سریال تازه‌ای کرده بود حالا این روزها فیلمبرداری کار جدیدش را آغاز کرده است. 

در این سریال، سخن از یک همبازی متفاوت برای مهران مدیری است. آرش اِی پی، که به گفته بهمن بابازاده، ۲ میلیارد دستمزد گرفته و این تازه در مقابل دستمزد خود مهران مدیری چیزی نیست. گفته شده مهران مدیری ۵ و نیم میلیارد تومان دستمیز گرفته است و حمید فرخنژاد هم ۴ میلیارد تومان. 

اما جدای این حاشیه، سخن از بازی افرادی مثل مهدی سلطانی، هنگامه قاضیانی، سیامک صفری، محمدرضا علیمردانی،‌مسعود شریف،‌سهیل قاصدی، النا حیدری و جانان نعمت‌الله، نرگس محمدی، آرش عدل پرور و ستاره اسکندری و البته امیرمهدی ژوله است. 

بیشتر ببینید:

بهار ۱۴۰۱ به عنوان تاریخ انتشار این سریال پلتفرم دیجیتالی در نظر گرفته شده و هنوز پلتفرم مربوط به آن مشخص نشده. در سریال‌های قبلی مهران مدیری، تجربه‌ای تازه رقم خورده بود که پخش همزمان سریال هیولا از هر دو پلتفرم بود. باید دید این بار چه اتفاقی می‌افتد و آیا اساسا مهران مدیری این سریال را به نوروز ۱۴۰۱ می‌رساند؟

خبر دیگر این‌که تیتراژ فیلم را سالار عقیلی خواهد خواند و چهره‌های جدید این سریال همگی از کلاس‌های بازیگری سعید نعمت‌الله هستند، دوره‌ای که در موسسه فرهنگی هنری نقش اول برگزار شده است.

برای این‌که با تماشای این سریال، همراه پندار از متن و حواشی آن مطلع شوید، همین حالا لطفا کانال را سابسکرایب کنید و تیک زنگوله آن را هم بزنید. 

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.