راستین عزیزپور بازیگر خردسال سریال جیران کیست؟

او متولد ۲۳ آبان ۱۳۸۷ در تهران است و قبل از این هم کمی جلوی دوربین دیده شده است. اما به نظر می‌رسد اوج کار او در اپیزودهای آتی در سریال جیران اتفاق بیفتد.

او بازیگری را از فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد شروع کرد. به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان. همبازی‌های او حمیدرضا آذرنگ و ساره بیات بودند. تا این‌که در سال ۱۳۹۶، در فیلمی به نام لالاکن بازی کرد که در کنارش بهنوش بختیاری و امین زندگانی حضور داشتند. با این فیلم به جشنواره فیلم فجر رفت و شناخته‌شده شد. 

فیلمی به نام تورنا، با فضایی شاد، به کارگردانی سید جواد هاشمی و بازیگری کامران تفتی، ارسلان قاسمی و البته اکبر عبدی، او را به بازیگری جدی‌تر تبدیل کرد. اما اتفاق تازه در تلویزیون افتاد.

بیشتر ببینید:

او در سال ۱۳۹۸ در سریالی به نام از سرنوشت، در نقش کودکی سهراب، با پوریا پورسرخ و لیلا بلوکات همبازی شد. از جمله فیلم‌های دیگر راستین عزیزپور می‌شود به سریال محکومین ۲ اشاره کرد. 

از حواشی زندگی او به پرسپولیسی بودنش و بعد تبدیل به استقلالی شدنش اشاره کرد. عکسهایی از او و پدرش در استادیوم منتشر شده است. مدتی ورزش ووشو را دنبال کرده و اخباری مبنی بر آموختن اسب‌سواری برای بازی در سریال جیران هم منتشر شده است. 

نظر شما درباره بازی او چیست؟ 

این را هم ببینید:  سریال جیران قسمت ۱۱ یازدهم - تیزر
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.