اخبار لحظه‌ای فارکس و تقویم اقتصادی را از کجا دنبال می‌کنی؟ [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: پندار صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اخبار و تحلیل‌های فارکس و بازار نفت خام و اونس طلا مهمترین اطلاعاتی است که معامله‌گر لازم است در اختیار داشته باشد. ممکن است نمودار جفت ارز در بهترین حالت تکنیکالی برای باز کردن معامله باشد، اما خبری که منتشر می‌شود باعث به‌هم ریختن تمام معاملات شود. معامله‌گر باتجربه قبل از باز کردن معامله از نبود خبر تاثیرگذار مطمئن می‌شود.

اما این اخبار لحظه‌ای و تقویم اقتصادی را چگونه به‌دست می‌آورید؟ 

سایت‌های فعال و پربیننده بسیاری به زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها وجود دارد اما اگر به زبان انگلیسی تسلط ندارید و یا سایت‌های شلوغ را دوست ندارید، سایت ایران بورس آنلاین به زبان فارسی و با نمودارهایی لحظه‌ای در دسترس شماست. این سایت، تقویم اقتصادی فارکس را به صورت کاملا فارسی و لحظه‌ای در دسترس شما قرار می‌دهد.

سایت ایران بورس آنلاین اخبار را با رنگ‌های زرد، نارنجی و قرمز نمایش می‌دهد. در جدول اخبار اقتصادی این سایت، رنگ زرد اخبار کم اهمیت، رنگ نارنجی اخبار متوسط و رنگ قرمز نشان دهنده اخبار مهم است.

معمولا نگران اخباری که درجه اهمیت کمتری دارند، نباشید، چون تاثیر خاصی بر روند معاملات نمی‌گذارند. اما اخباری که درجه اهمیت بالایی دارند ممکن است در مدتی کوتاه و گاهی بلند، روند نمودار را تغییر دهد. برای تداوم موفقیت در معامله‌گری در بازار فارکس و نفت و طلا، نیاز دارید هرروز اخبار داغ و مهم این بازارها را دنبال کنید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.