واکنش محمود قربانی به گوگوش، شبکه منوتو و رها اعتمادی کمونیست توده‌ای!

سلام خانم گوگوش، من امروز مصاحبه شما را دیدم. و معلوم بود که تمام مصاحبه از قبل چیده شده و به شما یاد داده بودند چه بگویی و چه نگویی. 

برای تماشای ویدئوی جواب محمود قربانی به گوگوش کلیک کنید.

آیا درست بود در مقابل این همه مردم که شما را نگاه می‌کنند پسرت را خراب کنی؟ از جایی که می‌گویی من مادری نکردم برای پسرم و با این کارت پسرت را در جامعه خراب می‌کنی ؟ این کارت درست نبود و بدتر کردی. خودت می‌گویی که من در شهرت تو فعالیت داشتم از یک طرف می‌گویی اشتباه بوده فلان بوده. این کار قشنگ نیست. کو آن وجودِ خونِت؟ 

من را می‌خواهی خراب کنی من را تمام مردم می‌دانند چه زحماتی برای تو کشیدم. هنرمندها می‌دانند از نویسنده گرفته تا بقیه همه می‌دانند و تو با این کار فکر کردی می‌توانی من را خراب کنی؟ نه. 

خیلی پیغام داشتم که تشکر می‌کنم از دانه دانه آن‌ها که این قدر واقع‌بین هستند و واقعا دارند درست قضاوت می‌کنند. 

باید دستم بشکند و کسی که این همه محبت کردم باید این طور جواب بدهد؟ و این طور جواب فرزند من را بدهد و بخواهد رهای کمونیست را خوشحال کند و آن تلویزیون را خوشحال کند که همه آنها بر علیه ما هستند و چنین حرف‌های نادرستی را می‌زند. آیا این فرهنگ و اصالت و شخصیت تو است؟

همان میامی بوده و من بودم که با تمام قدرت و وجودش توانست تو را در دنیا معروف کرد و این مخارج هنگفت را برای تو کردم. هنوز تصاویرش هست که کامبیز ۳-۴ ساله با تو است و خود تلویزیون منوتو هم نشان می‌دهد چه کارهایی آن‌جا شده و این واقعا شرم‌آور است چنین هتلی با سرمایه‌اش پشتیبان تو بوده و تو آخرش می‌خواهی هم من را خراب کنی هم فرزندت را. دمت گرم عجب مادری هستی. عجب آن موقع‌ها که عشقش می‌کردی. ما که به تو خیانت نکردیم ولی تو خیانت کردی. آن خدا بالاست و آن خدا خودش نگاه خواهد کرد چه کسی خیانت کرد و چه کسی نکرده. 

بیشتر ببینید:

بچه‌ای که زندگی‌اش را گذاشته برای ۲ فرزندش و صبح و شب زحمت می‌کشد که آنها را بزرگ کند تو کسی هستی که از خانه بیرونشان کردی و قول دادی نیمی از ۴۰۰ هزار دلاری که سود فروش خانه است را به آنها بدهی و انداختی در آپارتمان در به درشان کردی. چنین مادری هستی. کو آن شرف و مادر بودنت؟ من تا اینجا همیشه در همینجا دفاع کردم ازت و تو را اسطوره خطاب کردم و هرکس با تو در می‌افتاد با ما در می‌افتاد و ما پشتیبان تو بودیم. 

بخشی از صحبت‌های دیگر جایگذاری شده محمود قربانی در ویدئو:

نمی‌خواهم گریه و ناراحتی‌اش را ببینم. برای من هم خیلی سخت است. تو یک شیرزنی یک ژاندارکِ ایرانی. 

به ایمانم قسم می‌خورم پاک بود و اجازه نمی‌دهم به او تهمت بزنید. 

گوگوش فکر نمی‌:نه تنهاست. نوه‌ها و پسر خوبی داره و من هم خاطرات خوبی دارم باهاش. تا آنجا هم که توانستم دورادور مراقبش بودم ولی متاسفانه به خاطر یک تلویزیون و یک کمونیست توده‌ای رها، خودت را به اینجا رسوندی. من تمام این قضاوت‌ها را می‌گذارم در اختیار مردم. مردم باید قضاوت کنند که حرف‌هایت درست بوده یا نبوده. به امید روزهای خوب.

صحبت افرادی که در این ویدئو پخش شد:
  • سلام آقای قربانی امیدوارم حال شما خوب باشد من داشتم برنامه من و تو را که مصاحبه بود با خانم گوگوش نگاه می‌کردم. من قبلا واقعا خیلی دوستش داشتم. دلم شکست با صحبت‌هایی که درباره شما داشتند. خودشان می‌گویند که زندگی آنها چطور بوده و شما کاری کردید که به کجا و چه مرتبه‌ای رسیدند. اما ایشان دارند جور دیگری صحبت می‌کنند. آدم ناراحت می‌شود.
  • سلام استاد، علیرضا هستم. مصاحبه خانم گوگوش را دیدم. از همه تعریف کرد ولی از اول تا آخر مصاحبه بد شما را گفت و شما را کوبید. و گفت بزرگترین اشتباه من ازدواج با قربانی بود و این همه محبت و لطف شما را ندید.
این را هم ببینید:  کنسرت گوگوش در نمایشگاه اکسپو دبی EXPO 2020
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.