در سریال خسوف، چه کسی پیامک زد؟

پیش‌بینی قسمت بیستم و آخر سریال خسوف

در قسمت نوزدهم سریال خسوف، دو پیامک بازی را عوض کرد. درست در جایی که آتیه بی‌خبر از همه چیز در شهر بود به او خبر رسید امیر زنده است و در زمانی که امیر در حال خروج از کشور بود، به او خبر رسید که باید بماند. اما چه کسی می‌تواند پشت این ماجرا باشد؟

در پیامک اول، شماره تلفنی که دیده می‌شود این است:

9364129409

پیام آن هم می‌گوید که:

فردا
سالگرد
مادربزرگ امیره
قطعه ۲۷۰
ردیف ۱۲
اگه بری انجا
متوجه خیلی جیزها
میشی…

پیامک دوم اما از شماره‌ای تازه می‌آید:

9101012390

بیشتر ببینید:

این پیامک که خطاب به امیر نوشته شده، شامل این متن است:

امیرخان،آتیه زنده است.
الانم ایرانه.
برای همین میخوان تو بری سفر.
چون میخوان ایران نباشی تا همدیگه رو نبینین.

اما ارسال کننده چه کسی می‌تواند باشد؟ یک نفر است؟ دو نفر مختلف است؟ گمان نمی‌شود کرد چرا که نوع تایپ کردن افراد شبیه هم است. امیره و ایرانه. هر دو با یک رسم‌الخط نوشته شده است. پیامکی که برای آتیه رفته تمیزتر تایپ شده و امیر پیامک دستپاچه‌تری دریافت کرده.

دو شماره با هم فرق می‌کنند. یکی ۹۱۰ و دیگری ۹۳۶ است. کسی که پیغام فرستاده با توجه به این‌که امیر را امیرخان صدا کرده و با آتیه لحن مهربان‌تر و نزدیک‌تری داره، احتمالا یک دختر است.

می‌تواند کارمند یکی از شرکت‌های امیر یا رضی و مهراب باشد. کسی که از ماجراها به طور ضمنی مطلع شده. اما در این میان چه کسی است که از وضعیت خسته است؟ یکی خواهر سمیرا که در حال حاضر ساقی مواد است و قصد دارد از این کثافت بیرون بیاید و در حال دست و پا زدن است. کارگردان و فیلمنامه‌نویس می‌خواهند ما به او شک داشته باشیم. اما شاید گزینه دیگر، محتمل تر باشد: ریحانه. خواهر اسما. که به دنبال گرفتن انتقام مرگ مادرش از پدرش مهراب،‌ مغز متفکر تمام سیاهی سایه انداخته روی زندگی دیگران است، و اسما خواهرش و البته علیرضا. به این هم فکر کنید که شاید خود علیرضا باشد که از این همه رودست در زندگی از همسرش سمیرا، و تحت سیطره بودن دیگران خسته شده باشد. البته احتمال این کمتر است. و با توجه به این‌که او را فعلا با احتمال بیشتری می‌توان یک زن دانست، شاید هم پای مهتاب در میان است!

شما چه فکر می‌کنید؟ درِ کامنت‌ها به روی شما باز است. برای همراهی در متن و حاشیه سریال‌های ایرانی، ترکی و حارجی، همین حالا پندار را در یوتیوب سابسکرایب کنید و تیک زنگوله آن را هم بزنید. بر می‌گردم!

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.