علیرضا امیرقاسمی علیه سام رجبی : لمپن! مزدور! رجال! از کجا تغذیه می‌شوید؟

علیرضا امیرقاسمی که در مقابل ویدا مجری دیگر برنامه تلویزیون طپش مورد سوال قرار گرفته بود گفت که من از طرفداران پرویز پرستویی هستم. هم به عنوان یک بازیگر هم هم به عنوان یک انسانی که برایش هیچ فرقی نکرده است.

او من را دعوت کرد. وقتی تحقیق کردم و دیدم فقط هم تپش نیست. از ایران اینترنشنال نماینده بود، یکی از چهره‌های صدای آمریکا هم آن‌جا حضور داشت. اشخاص مختلفی بودند و من هم به خاطر علاقه‌ام به پرویز پرستویی و هم کنجکاوی‌ام نسبت به این فیلم آنجا بودم.

پشت ماجرا چیست؟ یک سازمان است به نام کد پینک که در آمریکا قدرت خیلی زیادی دارند و کار آن‌ها، نه به جنگ است.

این کار حبیب احمدزاده است. خیلی‌ها آشنایی دارند. یکی از افرادی بودند که در طول جنگ ایران و عراق از درد خودش که در جنگ در خط مقدم حضور داشته این را ساخته است.

باید تبریک گفت به او. این یک آگاهی است برای مردم درباره جنگ به خصوص امروز که ما مساله اکراین و روسیه را داریم و این مساله می‌تواند مفید باشد برای روشن کردن اذهان عمومی.

علیرضا امیرقاسمیا عده معترض را کمتر از انگشتان دو دست نامید.و افرادی که توهین می‌کردند.

یکی از این آقایان کسی است که زیر پرچم جمهوری اسلامی جودو کار می‌کرده است. او به من اول می‌گوید مرتیکه قاسمی نژاد!

پرویز پرستویی همان شخصی است که در جهت جواز خواندن جواد یساری تلاش زیادی کرد. همان کسی است که در مناطق محروم کشور ما می‌رود که من و خیلی از افرادی که من می‌شناسم این جرات را نداریم که برویم در سیستان و بلوچستان.

بیشتر ببینید:

او می‌گوید من دفاع انسانی می‌کنم از پرویز پرستویی.

علیرضا امیرقاسمی در پایان سخنانش سام رجبی را احسان رجبی خطاب کرد و گفت اگر تازه این‌جا هستید من ۴۳ سال است در آمریکا هستم و اگر می‌خواهی با وکیل جلو برویم من هستم.

او می‌گوید که سام رجبی اعلام کرده پرویز پرستویی از ترس اینکه گیر نیفتد برگشت به سرعت. ولی این طور نبود. کدام ترس؟ برنامه ریزی از اول همین بود. ترس از کدام دستگیری؟

پرویز پرستویی یک کار اشتباه کرد و آن این بود که دوربین و تلفن این آقا را زد زمین. این اشتباه بود و هیچ دلیلی هم ندارد. علتش هم این است که هر انسانی یک نقطه جوش دارد.

آقای رجبی عزیز سال ۱۳۸۸ برنز را برنده شده. سال ۸۹ کمیته جودوی جهانی ایشان را به خاطر دوپینگ محروم کرده است. بعد از آن به آمریکا آمده است.

من هنوز متوجه نشدم. دوستانی که در این‌جا هستند کار دیگران چه است؟ آیا این دوستان همان‌هایی نیستند که عکسهایی را درست کردند و پول گرفتند از افراد شناخته شده و کمک مالی شدند برای ساخت این بنرها و این پوسترها؟‌

من نمی‌توانم قبول کنم که پرویز پرستویی با گروه و دسته‌ای در ارتباط است. به نظرم یک آزاده است. اگر نباشی نمی‌توانی از بهروز وثوقی دفاع کنی. این‌ها در مناطق محروم هستند آدم‌هایی که ایشان حمایت می‌کند. محروم از طرف کی؟

 

از طرف مسئولها. پس این آدم دارد مردمی و برخلاف آن‌ها حرکت می‌کند. وای به روزی که این اشخاصی که من می‌بینم و توهین می‌کنند بخواهند جایگزین بشوند.

این را هم ببینید:  توضیحات پرویز پرستویی درباره اتفاقات افتاده، کد پینک و اعتراض‌ها در آمریکا

مشخص نیست از کجا زندگی شما می‌گذرد و از کجا خوراک به شما داده می‌شود.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.