سریال روزگارانی در چوکوروا قسمت ۱۳۶ صد و سی و پنج

همه آن‌چه باید تا این قسمت بدانیم.

در تیزر قسمت آینده سریال روزی روزگاری در چوکوروا مشاهده می‌کنیم یک مجرم به دنبال زلیخا و فرزندانش است تا آنها را به قتل برساند.

این قاتل پنهان عکس‌های زلیخا و فرزندانش را درحالیکه روی صورتشان ضربدر قرمز کشیده، برای هاکان فرستاده به این معنی که آنها را خواهد کشت.

هاکان که متوجه شده با یک شخص مرموز و خطرناک طرف است دست به کار شده و از عبدالقدیر کمک می‌خواهد تا زلیخا را نجات دهد.

ظاهرا در ابتدا، عبدالقدیر متوجه این موضوع شده و برای نجات جان زلیخا هاکان را خبر می‌کند، به احتمال زیاد هاکان سراغ شخص مرموز رفته و در لحظات آخر عبدالقدیر جان هاکان و زلیخا را نجات خواهد داد.

سازندگان این سریال با استفاده از این ترفند آدم‌کش مخفی قصد در بالا بردن هیجان سریال را دارند، زیرا از طرفی در این قسمت درگیری بین زلیخا و چولاک به اوج رسیده و چولاک به علت مطرح شدن قاتل مخفی به شدت مورد ظن هاکان و عبدالقدیر قرار می‌گیرد و از سوی دیگر پس از مطرح شدن

موضوع قاتل مخفی، ناگهان عبدالقدیر تبدیل به شخصیت مثبت و قهرمان داستان می‌شود، زیرا در ابتدا هاکان را از موضوع خبردار کرده و احتمالا در ادامه نیز جان هاکان و زلیخا را نجات می‌دهد، این احتمال نیز وجود دارد که در این راه به شدت زخمی شود.

بیشتر ببینید:

سازندگان این سریال با این ترفند قصد دارند شخصیت عبدالقدیر را پاک کنند، زیرا عبدالقدیر همان شخصی بود که باعث مرگ دمیر یامان و تکین شده و زلیخا به شدت از این شخص متنفر است.

این را هم ببینید:  سریال ترکی فرزند راز مادر است قسمت ۸ هشتم

با انجام این سناریو و فداکاری عبدالقدیر، زلیخا نسبت به او آرام‌تر شده و کاری به کار او نخواهد داشت، به عبارت دیگر او را به خاطر قتل دمیر خواهد بخشید، از سوی دیگر فکرت نیز که به دنبال انتقام از عبدالقدیر است با دیدن فداکاری‌های او دست از سرش بر‌می‌دارد.

به نظر می‌رسد همه این سناریو برای پاکسازی شخصیت عبدالقدیر و بخشیدن جنبه انسانی و اخلاقی به این شخص است، تا هم مورد بخشش زلیخا قرار بگیرد و قتل دمیر یامان نیز به فراموشی سپرده شود.

این آخرین تلاش سازندگان سریال برای نابودی دمیر یامان بزرگ و خیانت به کاراکتر اوست.

البته همه‌ی این سناریوها تنها فراگمانی برای قسمت بعد سریال روزی روزگاری در چوکوروا بوده و برای دیدن تمامی اتفاقات سریال باید تا انتشار کامل قسمت جدید منتظر ماند.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.