افشاگری کورش بی‌بیان و شهرام همایون از زندگی پنهانِ گوگوش

کورش بی‌بیان که طی هفته‌های گذشته با افشاگری‌های خود ادعاهایی علیه تلویزیون من و تو و دیگران مطرح کرده بود این بار به موضوع مصاحبه گوگوش با هما سرشار پرداخت.

او که به صورت مرتب در برنامه شهرام همایون حاضر می‌شود،

روزی که شعبان جعفری درگذشت برنامه‌اش را پخش می‌کردیم به صورت بیست دقیقه به بیست دقیقه. چون پخش زنده نمی‌توانستیم برویم. هما سرشار گفته بود که اگر چنین چیزی پخش می‌کنید من نمی‌آیم. تعجب کردم. گفتم که آخه خود او کتاب با شعبان جعفری نوشته است.

در برنامه سالگرد شبکه جام جم هم شهره آغداشلو بود و هم ایشان قرار بود باشد. درگیری لفظی با ایشان پیدا کردم که خیلی هم خوشحالم!

کورش بی‌بیان می‌گوید دعواهای خانوادگی گوگوش با دیگران به خودشان مربوط است. محمود قربانی در شکل‌گیری گوگوش و چند نفر دیگر خیلی موثر بوده است.

شهرام همایون می‌گوید رابطه حسنه‌ای با محمود قربانی ندارد اما واقعیت امر این است که اگرچه به غلط گفت و واقعیت این است که ۲۵ سال پیش برای اولین بار در برنامه من در تلویزیون پارس خاطرات زندگی‌اش را بیان کرد و رویدادهای ایتالیا را توضیح داد و به مسائل مربوط به بهروز وثوقی اشاره کرد. و همین مسائل باعث شد میانه من و بهروز وثوقی خراب شود.

شهرام همایون اطلاعات خودش درباره زندگی گوگوش را کامل و حتی بیشتر از خود گوگوش دانست! او می‌گوید که گوگوش در هر پله‌ای بلد است پله‌های گذشته را پشت سر بگذارد و به پله بالاتر برود. گوگوش در لاله‌زار که بود همراه با پدرش که کار می‌کرد برای اولین بار آن‌جا ازدواج کرد.

اینکه به عروسی منتهی شد یا نه را من نمی‌دانم ولی می‌شود گفت که همسر اول گوگوش محمود قربانی نبود. بلکه هوشنگ منظوری بود. او صاحب‌امتیاز تئاتر پارس بود. جایی که پدر گوگوش آن‌جا کار می‌کرد. با صاحب‌کار خودش و پدرش ازدواج کرد.

این را هم ببینید:  خاطرات محمود قربانی شوهر گوگوش : اعلیحضرت سیلی خورد!

گوگوش وقتی در میهمانی می‌بینند همدیگر را با قربانی، او از گوگوش استفاده می‌کند تا به هدفش برسد. قربانی آن‌جاست که با پدیده‌ای به نام گوگوش آشنا می‌شود و این موضوع باعث می‌شود که گوگوش از تئاتر پارس و اسم هوشنگ منظوری که سال ۱۳۹۳ درگذشت، تا کاباره میامی بالا بیاید.

اینکه میامی و قربانی از گوگوش نفع برد غلط است. میامی و قربانی هنرمندان درجه یک دنیا را می‌آوردند و اعتنایی به گوگوش نمی‌کردند. بعدا به خاطر گوگوش که زن آقای قربانی شد میامی استیج خود را در اختیار هنرمندان ایرانی قرار داد.

کورش بی‌بیان البته اضافه کرد که گوگوش هم نقش قربانی و میامی را انکار نکرد. واقعا من لباس‌هایی که ۴۵ سال پیش گوگوش می‌پوشید را می‌بینم تازه مد شده است و قربانی در همه این‌ها سهیم بوده است. ولی می‌گویم که شاید در روابط خانوادگی همسر خوبی نبوده و نمی‌خواهم دخالت کنم.

بیشتر ببینید:

شهرام همایون می‌گوید که قربانی در مصاحبه من، بعد از آن با فرزان دلجو در کتاب و پس از آن در گفتگو با علیرضا امیرقاسمی موضوعاتی را مطرح کرد درباره ایتالیا که تاکنون تکذیب نشده است.

کورش بی‌بیان می‌گوید نمی‌دانم شاید هم بهروز وثوقی ناراحت شده است. نمی‌دانم. شهرام همایون می‌گوید که من نکته‌ای که گوگوش در مصاحبه گفت را صراحتا تکذیب می‌کنم. جایی که بهروز وثوقی در آنجا با گوگوش بود هنوز با پوری بنایی بود. سه زوج بودند که شاخص بودند. حبیب‌الله روشن‌زاده و پوران، بهروز وثوقی و پوری بنایی و آقای قربانی و گوگوش. در آن زمان گوگوش همسر رسمی آقای محمود قربانی بودند و خودشان هم در کلیپ اشاره می‌کنند که خانم گوگوش را به خیانت در زندگی زناشویی متهم می‌کند.
نکته‌دیگری که قربانی در کلاب هاوس مطرح کرد و درست هم بود این است که بعد از جدایی گوگوش و قربانی، مسیری که این‌‌ها طی کردند چیست؟ قربانی با هایده کاشانی ازدواج می‌کند و ۲۵ سال است که دارد زندگی می‌کند زندگی زناشویی بی سر و صدایی دارد. ولی خانم گوگوش بعد از آن تازه ماجراهایش شروع می‌شود.

این را هم ببینید:  دیدار گوگوش و نخست وزیر هویدا

همایون می‌گوید من فقط به یک دلیل وارد این موضوع شدم و آن کامبیز قربانی است. من نسبت به بچه‌هایم. آقای بی بیان، همه ما به فرزندانمان بد کردیم. یکی کمتر و یکی بیشتر. هر بلایی بچه‌های ما سر ما بیاورند حق دارند. ما بچه‌هایمان را بی‌وطن کردیم! کامبیزِ قربانیِ، قربانی است. خیلی ناجوانمردانه برخورد کردند.

کورش بی‌بیان می‌گوید کامبیز هم خیلی اشکال دارد ولی آخر روز، پسر و مادر هستند.

شهرام همایون اضافه کرد که مساله دیگر اعتیاد است که اعتیاد خانم گوگوش با همایون مصداقی شروع نشد. در حالی که کامبیز خیلی کوچک بود و هنوز اختلافی میان آن‌ها نبود همراه با خواننده‌ای در آن زمان شروع شد.

شهرام همایون می‌گوید این مصاحبه یک سناریو و فیلم سینمایی بود. مصاحبه نبود.

کورش بی‌بیان اظهار نظر کرد که همایون سرشار می‌خواست سالها مصاحبه‌ای کند و بالاخره باید دل او را هم به دست می‌آورد دیگر.

بحث دوباره به اعتیاد کشیده شد و شهرام همایون گفت که انصافا در آن زمان هم قربانی خیلی زجر کشید.

مصاحبه‌ای که ۲۵۰ هزار دلار برایش پول رد و بدل می‌شود و در عرض ۲-۳ روز فقط یک میلیون نفر در یوتیوب بازدیدکننده دارد نمی‌شود به آن بی اعتنا بود.

کورش بی‌بیان می‌گوید خانم هما احسان هم با گوگوش مصاحبه کردند اما چرا این اتفاق‌ها نیفتاد؟ شهرام همایون می‌گوید که این یک سناریو بود برای این که کامبیز را له کند. کیمیایی را مثل بولدوزر از روی او رد شود. خانم سرشار این خیلی بی معرفتی است که شما به عنوان مادر بنشینی و اجازه بدهی به مادری که از روی بچه‌اش رد شود. خانم گوگوش این خیلی بی معرفتی است که شما درباره گیتی پاشایی، زنی که با آن درد از دنیا رفته بیایید و با تمسخر بگویید که گیتی آمده بود دم خانه ما و به دربان خانه ما گفته بود چرا اینجا کسی من را نمی‌شناسد؟ آدمی که این قدر سعی می‌کند چهره انسانی از خود نشان بدهد چرا درباره آدمی که سرطان دارد این طور حرف می‌زند؟ این‌ها را می‌دانی و وقتی که بچه آن مادر هنوز هست، خانم گوگوش شما باعث شدید پوری بنایی و بهروز وثوقی از هم جدا شوند. همان نقشی که شما در زندگی پوری و وثوقی داشته‌ای همان نقش را در زندگی کیمیایی و گیتی پاشایی داشته است.

این را هم ببینید:  متلک مهرداد آسمانی به گوگوش و منوتو: عذر می‌خواهم!

کورش بی‌بیان می‌گوید برای کامبیز هم خانواده کاری نکرده فقط پاسش داده‌اند به همدیگر و او هم همین قدر بلد است. امروز با او صحبت کردم و او دنبال کار می‌گردد. اگر کسی برای او کار سراغ دارد سراغش برود. کامبیز باید کار کند پسر گردنکلفتی است و سالم هم هست. حتما باید کار کند.

شهرام همایون گفت زمانی که مهرداد آسمانی با گوگوش همکاری می‌کرد همه مهرداد را متهم می‌کردند که آویزون گوگوش شده اما همان موقع هم به مهرداد گفتم برعکس است. تا قبل از کار با گوگوش اگر ۵ تا کار هیت بود ۲ تای آن مال مهرداد بود.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.