سریال رویاها و واقعیت‌ها | قسمت اول

یک سریال جدید ترکی، برای آن هایی که از سریال‌های طولانی ترکی خسته اند. 

اگر شما از دیدن سریال‌های ترکی لذت می‌برید، اما از تماشای هر قسمت ۲ ساعت و خرده‌ای خسته شده‌اید، سریال تازه‌ای آمده که هم مفرح است و هم گاهی جدی. اما برای دیدن هر قسمت آن تنها باید ۴۵ دقیقه وقت بگذارید. چی از این جذاب‌تر؟

نام این سریال، رویاها و واقعیت‌ها است. سریالی شاد و شنگول با ریتم تند که فعلا چند قسمت اول آن آمده و خبری از قسمت‌های پایانی نیست و اگر خوشتان بیاید می‌توانید خیلی راحت حالا حالا ها همراه آن باشید.

سریالی از جنس سریال‌های پلتفرمی مثل نتفلیکس، مثلا امیلی در پاریس و مشابه آن. محصول Be in Connect با چهره‌هایی آشنا که در سریال‌های مختلفی قبل از این دیده‌اید. سریال‌ّایی مثل لروکس، زندگی جدید، عشق تجملاتی، آقای اشتباه و امثال آن.

حکایت دخترانی که با هم رفاقت می‌کنند، همسایه‌اند و البته در موقعیت‌ّای کاری و عاطفی همدیگر هم نقش ایفا می‌کنند. 

بیشتر ببینید:

سورشجان کجاست؟

فارسان کجاست؟

این دخترها، در برابر فشارهای خانوادگی و اجتماعی دست از اهداف خود برنمیدارند و امید را در مخاطب القا می‌کند. 

زندگی این ۴ زن که تحت هر شرایطی از همدیگر حمایت می‌کنند اما با یک خبر غیر منتظره‌ای که دریافت خواهند کرداز این رو به آن رو می‌شود.

برای تماشای سریال می توانید از طریق توضیحات همین ویدئو عضو کانال پندار سریال شوید و آن را با زیرنویس چسبیده فارسی تماشا کنید. 

برای اطلاع از سریال‌های فارسی، ترکی و انگلیسی و متن و حواشی صنعت سرگرمی و هنر، همین حالا پندار را در یوتیوب سابسکرایب کنید. 

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.