بهزاد محمدی بازیگر و کارگردان طنز کیست؟

در روزهایی که بسیاری راه خود را در تلویزیون رسمی و رسانه‌های عمومی با بودجه عمومی می‌رفتند و مهران مدیری و رضا عطاران و دیگران از طریق تلویزیون به شهرت می‌رسیدند، نام بهزاد محمدی بود که خانواده‌ها را به نمایش‌های کمدی شهری می‌کشاند یا این‌که سی‌دی‌های قاچاق نمایش‌هایش، روانه خانه‌ها می‌شد.

بهزاد محمدی کارگردان، نویسنده و بازیگر طنز تئاتر و کمدین و شومن ایرانی است. برخلاف تصور خیلی از دوستدارانش، نه در لرستان که در تهران، شمیرانات به دنیا آمده و اساسا در لرستان زندگی هم نکرده است.

بهزاد محمدی متولد ۳۰ بهمن است، در محله پاسداران تهران و تحصیلات او تنها مهندسی برق است. متاخل است و یک پسر هم دارد به نام امیر سالار.

دو برادر و یک خواهر دارد. اگر نمایش‌های قهوه‌خانه زری خانم را به یاد داشته باشید، یا زندگی شیشه‌ای را تماشا کرده باشید، برادرش احسان را هم دیده‌اید که در آن‌ها هم در کنار بهزاد حضور داشته است.

او می‌گوید هیچ کس فکر نمی‌کرد بهزاد محمدی ازدواج کند اما من این کار را کردم و از ازدواج با همسرم بسیار بسیار راضی هم هستم و دو سال و نیم پیش ازدواج کردم و علت ازدواج نکردنم تا آن زمان این نبود که بازیگران اصولا دیر ازدواج می‌کنند بلکه من ذاتا آدمی هستم که هر کاری که انجام می‌دهم باید مطمئن شوم که این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهم.
مرد زمانی باید ازدواج کند که بتواند از نظر همسرش ایده‌آل‌ترین همسر باشد و بتواند تمام مسئولیت‌هایی را که در زندگی به عهده مرد است پوشش دهد. به نظر من ازدواج یک نیاز عاطفی است که باید به بهترین شکل انجام شود.

بیشتر ببینید:

بهزاد محمدی بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و در نمایش هایی چون دروغ چرا ، قهوه خانه زری خانم ، ازدواج در قهوه خانه ، زندگی شیشه ای ، روحش بالاس خودش کماس ، خانه سالمندان بانوان و …. بازی کرده است‌.

او در سینما و تلویزیون نیز از جمله در آژانس ازدواج (۱۳۸۹) ، سریال با من شوخی نکن ، باجناق‌ها ، مهمان‌پذیر طوبی (۱۳۸۳) ، تلفن مشترک (۱۳۷۹) ، سریال جدی نگیرید (۱۳۷۴) و … ایفای نقش کرده است.

او حالا میهمان فصل چهارم سریال جوکر است. مسابقه‌ای که در رقابتی باید جلوی خنده خود را بگیرد تا نبازد. آیا او که هر شب، انبوهی آدم را در حضور خود می‌خندانده، حالا می‌تواند خودش ۶ ساعت جلوی خنده‌اش را بگیرد؟

برای پیگری اخبار و اتفاقات مربوط به سریال‌ها، مسابقه جوکر و هنرمندان دیگر، همین حالا پندار را سابسکرایب کنید و تیک زنگوله آن را بزنید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.