سریال بی‌گناه قسمت اول | چه می‌دانیم؟

سریال هم‌گناه سال پیش پخش شد و اگرچه می‌تواند فصل دومی در پیش داشته باشد، اما فعلا خبری از آن نیست. اما یک سریال با نام مشابه به زودی در سینمای خانگی به نمایش در خواهد آمد که هم بازیگران و هم کارگردان آن شباهتی به آن سریال دارند: سریال بی‌گناه.

کارگردان این سریال مهران احمدی است اما تهیه‌کنندگی‌اش بر عهده مصطفی کیایی که هم‌گناه را کارگردانی کرده بود و البته آثار پرفروشی مثل مطرب را هم در سینما داشته است.

تصاویر اولیه منتشر شده از سریال بی‌گناه می‌گویند که مسعود رایگان به همراه محسن کیایی در آن بازی می‌کنند.

سریال بیگناه، محصولی از فیلیمو خواهد بود و در ژانر خانوادگی و اجتماعی ساخته می‌شود.

داستان آن شرح زندگی بهمن مردانی است. مردی که برای کشف رازی ۲۵ سال بعد، از خارج از کشور به ایران می‌آید. رازی که قبلا باعث فرار او از ایران شده بود.

بیشتر ببینید:

بازگشت بهمن مردانی به ایران برای کشف این راز و رمز، باعث می‌شود که خانواده رشید فرشباف استاد مشهور طراحی فرش در موقعیتی عجیب و دشوار قرار بگیرند.

فیلمبرداری سریال در تهران انجام شده و لوکیشن بخش پایانی آن در شمال کشور خواهد بود. این فیلمبرداری ۶ ماه طول کشیده است.

از محسن کیایی، شبنم مقدمی، ماهور الوند، ویشکا آسایش، مسعود رایگان، مهران احمدی،‌رویا تیموریان و نسرین نصرتی به عنوان بازیگران این سریال نام برده می‌شود.

برای این‌که به صورت مرتب و دقیق، با سرعت هر چه تمام‌تر، از اطلاعات مربوط به خود سریال و حواشی آن مطلع بمانید، همین حالا کافی‌ست عضو کانال پندار در یوتیوب شوید و تیک زنگوله آن را هم بزنید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.