سریال قضاوت قسمت ۲۴

در سریال قضاوت قسمت ۲۴ دیدیم که با مشخص شدن بی‌گناهی یکتا در اتهام قتل پسر خودش انگین، حالا او آزاد می‌شود. در پی این اتفاق، لاچین در معرض خشونت از طرف اوست.

بچه‌ها که یک جسد در ماشینشان بود بازداشت می‌شوند و تلاش‌های همه خانواده‌ها برای یافتن پاسخی به چرایی همراهی بچه‌ها با هم از یک طرف و وجود جسد از طرف دیگر هنوز به نتیجه نرسیده که مشخص می‌شود که ماشین آن‌ها توسط سردار، به خرابه‌ای برده شده که دختری که توسط قاچاقچیان ربوده و گم شده بود هم در آن‌جا به قتل رسیده است. این پرونده‌ای است که یک سوی آن با حضور دادستان دریا و متین به نتیجه می‌رسد و از آن طرف پارس و دیگران در حال رسیدن به باقی جواب‌ هستند.

بیشتر ببینید:

تهدیدی که در یک فایل ویدئویی از انگین پس از مرگ به دست جیلین رسیده است، ذهن جیلین و ایلگاز را به خود مشغول کرده. ایلگاز در نهایت کلیدواژه بابا را در آن می‌یابد که به معنای رسیدن زمان سناریو به ماجرای ظفر، قتل او توسط چنار و پنهان کردن آن با استفاده از متین و پدرش، مردان است.

شوهر زمرد، از خیانت همسرش آگاه می‌شود و از آن طرف توعچه، ارن را پدر خطاب می‌کند و پدر حضانتی‌اش از ماجرا آگاه شده.

سریال قضاوت در آستانه قسمت ۲۵ آماده اعمال خشونت توسط یکتا، پدر حضانتی توعچه و همسر زمرد است که در حادثه‌آی درگیری میان ارن و پدر قبلی توعچه رخ می‌دهد و ارن، زخمی شده و در پشت فرمان از حال می‌رود.

این را هم ببینید:  سریال راهزنان قسمت ۲۶۵ دویست و شصت و پنج
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.