کوکا کولا محصول جدید معرفی کرد: کوکاکولا استارلایت

کوکاکولا، که محبوبیتی جهانی دارد و کمتر کسی است آن را نشناسد، حالا به یکی از المان‌های سرمایه‌داری و آیکون‌های دنیای غرب تبدیل شده. این شرکت بعد از سال‌ها حالا محصول تازه‌ای با الهام از فضای کهکشانی عرضه کرده است.

شرکت کوکا کولا نام این طعم جدید را استارلایت گذاشته است و می‌گوید حس سفری سرد به فضا را به افراد منتقل می‌کند.

اطعم جدید نوشابه این کپانی چندان برای افراد شناخته شده نیست و به همین دلیل برخی کاربران در ردیت با استفاده از تصویر منتشر شده برای آن، تئوری‌هایی را مطرح کردند: یکی از این تئوری‌ها مربوط به طعم «رزبری» می‌شد.

اما چرا رزبری؟ برای این‌ که طبق مقاله‌ای در بیش از یک دهه پیش، به باور فضانوردان مرکز کهکشان احتمالا طعمی مشابه رزبری دارد.

کوکاکولا با ارائه توضیحاتی، به گمانه‌زنی‌ها پایان داد. به گفته این کمپانی غول‌پیکر، استارلایت با الهام از فضا به وجود آمده و در آن می‌توان حس دیدن ستاره‌ها در اطراف آتش و همچنین حس خنکی سفری سرد به فضا را تجربه کرد.

بیشتر ببینید:

این نوشابه جدید طرحی قرمز رنگ دارد و طعم کلاسیک کوکاکولای مشهور و تاریخی را با طعمی تازه ترکیب کرده است. دو نمونه از آن عرضه خواهد شد:‌یکی معمولی و دیگری بدون شکر.

بعضی شایعات که توسط خبرنگارانِ کوکاآزموده مطرح شده این است که طعم آن شبیه یک کوکاکولای شیرین‌تر است.

کمپین دیجیتالی کوکاکولا به زودی گسترده‌تر شروع خواهد شد و البته به گفته این شرکت، یک محصول نسخه محدود است و ممکن است تولید آن دائمی نباشد.

برای پیگیری اخبار مربوط به برندها، دیجیتال مارکتینگ و مسائل مربوط به کوکاکولا، همین حالا کانال نیما افشارنادری را در یوتیوب سابسکرایب کنید و گوش به زنگ باشید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.