کتابفروشی در آنتالیا

برای خرید کتاب در آنتالیا به عنوان یک ایرانی اگر به دنبال کتاب فارسی باشید کار سختی در پیش دارید و بهتر است از اقوام خود بخواهید برای شما ارسال کنند یا به فایل‌های پی‌دی اف روی بیاورید. اما اگر به دنبال کتاب‌های زبان اصلی مثل ترکی و انگلیسی باشید، چند راه مناسب در این مطلب به شما معرفی می‌کنم.

کتابفروشی‌ D&R

این کتابفروشی های دی اند آر D&R در مراکز مختلف تجاری قرار دارد. در آنتالیا می‌توانید در فروشگاه‌های بزرگ شاپینگ مال‌های مرکز خرید از جمله میگروس بش، مارک آنتالیا، ترا سیتی و مانند آن در محلات گوناگون به نمایندگی‌های کتابفروشی دی اند آر بروید.

خرید از کتابفروشی‌های متفرقه

در مناطق مختلف کتابفروشی‌های منفرد، مستقل و کوچکی وجود دارد که بسیاری ترجیح می‌دهند به جای نمایندگی‌های چند شعبه‌ای فروشگاه‌های زنجیره‌ای، از آن‌ها حمایت کنند. گاهی یافتن یک کتاب قدیمی محبوب در این کتابفروشی‌های منفرد و متفرقه و مستقل، ممکن تر است.  اگر حال و هوای کتابفروشی‌هایی مثل خیابان انقلاب تهران جلوی دانشگاه را می‌خواهید، یکی از آن‌ها در خیابان ایشیکلر در مورات‌پاشا و دیگری یک کافه‌کتاب بامزه و جالب در لارا به نام اختاپوس، میزبان شماست.

خرید از اینترنت

شما می‌توانید با خرید از سایت کتاب سپتی، یا مانند آن، خرید بهینه‌تر و مطمئن تری داشته باشید و کتاب را در خانه و محل کار خود تحویل بگیرید.

بیشتر ببینید:

خرید از کتاب در محله‌های آنتالیا

این را هم ببینید:  کافه‌های زنجیره‌ای خوب برای قهوه نوشیدن در آنتالیا کدامند؟

می‌توانید برای تهیه کتاب‌های ترکی و پرفروش – و نه لزوما عامه پسند با معنای ایرانی آن- به فروشگاه‌های میگروس، کارفور و مانند آن بروید. علاوه بر این قفسه‌های کتاب و مجلات مرکز فروش میگروس بش، از یک کتابفروشی معمول در ایران کتاب‌های بیشتری برای عرضه دارد.

جشنواره‌های تخفیفی 

هر از گاهی یک جشنواره تخفیفی کتاب، معمولا توسط بانک‌های ترکیه، در یکی از مراکز خرید یا مناطق پر تجمع شهری برپا می‌شود که گاهی با ۸ و ۱۰ لیر هم می‌توان کتاب‌های مناسبی در آن یافت که به علت پشتیبانی بانک‌های بزرگ مثل ایش بانک، یا زراعت بانک، و تیراژ بسیار بالای آن‌ها، قیمت مقرون به صرفه‌ای دارند.

برای تماشای یکی از آن‌ها، این‌ ویدئو را ببینید.

انتخاب شما کدام است؟ راهنمای مربوط به خرید کتاب در آنتالیا به زودی باز هم به روز می‌شود.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.