کافه‌های زنجیره‌ای خوب برای قهوه نوشیدن در آنتالیا کدامند؟

در آنتالیا، کافه‌های زنجیره‌ای و قهوه‌خانه‌های سنتی به موازات هم حضور دارند و میزبان شما هستند. اگر قصد شما استفاده از یک کافه با ثبات است که هر جای شهر همان قهوه آن سوی شهر را بخورید و حوصله کشف جاهای دنج را نداشته باشید، پیشنهاد من به شما استفاده از یکی از برندهای شناخته شده است.

استارباکس در آنتالیا

استارباکس، اولین و مشهورترین نمونه است که در سراسر جهان شعبه‌های زیادی دارد و در ترکیه هم به همچنین. شما در استارباکس می‌توانید اینترنت رایگان داشته باشید و کسی مزاحم شما نخواهد شد تا حتما سفارش دهید.

می‌توانید ساعت‌ها بنشینید و در آن‌جا کار یا معاشرت کنید بدون این‌که ذره‌ای هزینه بپردازید. اما قیمت آن نسبت به نمونه‌های دیگری که در این‌جا با شما در میان می‌گذارم، کمی بیشتر است.

استارباکس‌ها تا ۱۰ شب باز هستند و گاهی مانند شعبه ساحلی آن در گورسو، کنیالتی، لیمان، تا ۱۲ شب هم میهمان می‌پذیرند.

قهوه دنیاسی (دنیای قهوه)

این برند، یک قهوه خوب با محیط‌های طراحی شده است که مانند استارباکس زنجیره‌ای و گسترده است اما یک برند ملی ترکی محسوب می‌شود و در شهرهای مختلف شعبه دارد. در آنتالیا هم شعبه‌های قهوه دنیاسی، مکان‌های خوبی و گاهی بهتر از استارباکس را به خود اختصاص داده‌اند. قیمت‌های آن قدری ارزان‌تر است و قهوه‌های خوبی دارد. بستنی اسکوپ ارزان‌قیمت آن را می‌توانید با خیال راحت امتحان کنید و لذتش را ببرید. خرید قهوه‌های آسیاب‌شده و یا دانه، بیسکوییت و ابزار دم‌آوری قهوه از مزایای آن است. لیوان‌های زیبایی هم مثل استارباکس برای فروش دارند. نشستن و کار کردن بدون هزینه کردن هم ممکن است و گاهی اینترنت آن از استارباکس هم پرسرعت‌تر است.

این را هم ببینید:  اوقات شرعی در آنتالیا برای ماه رمضان

اگر فرصت کافی دارید، شعبه وسیع طبقه اول مارک آنتالیا را از دست ندهید.

رابرت کافی

بیشتر ببینید:

رابرت کافی، یک برند فنلاندی است که از سال ۱۹۸۷ افتتاح شده و حالا به تسخیر بازار ترکیه هم مشغول است. قهوه‌های طعم‌دار، اسپرسو، ترکیبی، بدون کافئین و چای و کیک‌های خوشمزه‌ای دارد. 

پیشنهادم به شما تجربه کیک موزائیکی آن است و البته چای که نه به سبک فنلاند که به شیوه ترکی دم می‌شود. 

نشستن و غذا نخوردن در رابرت کافی، هم کمی معذبتان می‌کند و هم از دست دادن خوراکی‌هایش کمی دشوار است. 

در میگروس بش و مارک آنتالیا در راهروها باید بنشینید و از خدمات خوب آن استفاده کنید. امکان شارژ‌ موبایل و لپ‌تاپ، کار کردن به طور طولانی در صورت وجود جایی برای نشستن وجود دارد و اگر می‌خواهید از اینترنت آن استفاده کنید، باید از گارسون رمز عبور را بپرسید. 

یمن قهوه‌سی

خوردن قهوه در قهوه یمن یا یمن کاهوسی، کار دلنشینی است. اینترنت در دسترس و سرویس‌دهی بهتر از دیگر نمونه‌های ذکر شده در بالاست، صندلی‌های نشیمن راحت‌تری دارد و البته مناسب جلسات جدی‌تر است. شعبه‌های آن این اواخر در حال گسترش بیشترند اما هنوز در آنتالیا به قدرت دیگران ظاهر نشده است.

شما کدام‌یک را تجربه کرده‌اید و چه تجربه‌ای از خوردن قهوه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای قهوه داشته‌اید؟ پیشنهاد دیگر، یا توضیح بیشتری روی این موارد گفته شده دارید؟ لطفا کامنت بگذارید تا مطلب را با استفاده از تجربه و دانش شما تکمیل کنم. 

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.