برنامه‌های نوروزی ۱۴۰۱ |‌ چه چیزی را کجا ببینیم؟

کمتر از یک هفته باقی مانده به نوروز ۱۴۰۱، همه شبکه‌های ایرانی داخل و فارسی‌زبانِ ماهواره‌ای در تدارک برنامه‌های سال خود هستند. از یک طرف شبکه جم تی وی فیلم‌های سینمایی را معرفی کرده که هر شب پخش خواهند شد و مدیریت شبکه منوتو هم عکسهایی از پشت صحنه تمرین‌های برنامه‌‌هایش تدارک دیده است. ویژه‌برنامه تونل زمان، برنامه سال تحویل ۱۴۰۱ از جمله برنامه‌‌های اعلام شده منوتو تی وی است. در این برنامه معین و گوگوش حاضر خواهند شد.

اجرای نوروزی گوگوش در شبکه منوتو

 

در شبکه‌های دولتی هم ستاره‌های مشهور خود را برای حضور در مراسم تحویل سال آماده می‌کنند. طی روزهای آینده مشخص خواهد شد که چه کسانی در آن روز خاص جلوی دوربین خواهند رفت. از احسان علیخانی و علی ضیاء به مجری‌های تحویل سال می‌توان اشاره کرد.

از سوی دیگر، شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال قصد دارد تمی مشابه تم سال گذشته خود را در پیش بگیرد. حضور مجریان اخبار این بار در فضایی غیر رسمی، و ترکیبی از رقص‌های محلی و مانند آن در تیزرهایش به چشم می‌خورند.

بی‌بی‌سی فارسی هم که این روزها با انتقادهای رو به زیاد شدنش روبرو است، هنوز اطلاعاتی درباره این موضوعات منتشر نکرده است.

ام بی سی پرشیا تصمیم گرفته میزبان افرادی از جمله ساسی مانکن باشد.

داریوش فرضیایی و سپند امیرسلیمانی مجریان «عیدانه عموپورنگ» شدند.

شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران، امسال برنامه «عیدانه عموپورنگ» را از ۲۶ اسفند همزمان با نیمه شعبان با اجرای داریوش فرضیایی و سپند امیرسلیمانی روی آنتن می‌برد تا مخاطبان این شبکه میهمان هنرمندان کشور باشند. 

بیشتر ببینید:

در این ویژه‌برنامه که تا تحویل سال ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت، علاوه بر دعوت از چهره‌های مطرح سینما، تئاتر، تلویزیون و همچنین خوانندگان محبوب کشور، نمایندگانی از بدنه مردم و جامعه و همچنین مشاغل اجتماعی مختلف نیز حضور خواهند داشت تا در کنار بازیگران مجموعه «کلبه عموپورنگ» و دیگر هنرمندان عیدانه‌ای برای مخاطبان تدارک ببینند. ‌

  ‌«عیدانه عموپورنگ» از ۲۶ تا ۲۸ اسفند از ساعت ۲۱ تا حوالی ساعت ۲۳ پخش می‌شود و ۲۹ اسفند نیز بعد از اذان ظهر تا ساعات ابتدایی تحویل سال همراه مخاطبان شبکه دو خواهد بود

نماوا اما با برگ برنده‌اش که حضور ایرج طهماسب و برنامه جدید او به نام مهمونی است حضور خواهد داشت.

فیلیمو با سریال مسابقه جوکر فصل ۵ پنجم، سریال جیران و سریال ساخت ایران ۳ امیدوار است نوروز پرباری داشته باشد و از شب سال نو سری جدید شبهای مافیا را هم روانه سینمای خانگی می‌کند. اگر در خارج از ایران باشید این برنامه‌‌ها را می‌توانید در تلویکا ببینید.

شبکه‌های کوچکی مثل ماه تی وی، یویو، دیدار تی وی و مانند آن هم هنوز برنامه‌ای مشخص را اعلام نکرده‌اند.

ما در پندار در این صفحه، به محض انتشار اطلاعات و اخبار تازه‌ای از برنامه‌های نوروزی، با به روز شدن این صفحه در اختیار شما خواهیم گذاشت. برای دسترسی به لینک دانلودهای قانونی سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی به تلگرام پندار سریال بیایید و عضو آن شوید.

این را هم ببینید:  برنامه مهمونی ایرج طهماسب با حضور محسن کیایی - قسمت ۶ ششم
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.