شهاب عباسی کیست؟

شهاب عباسی، شرکت‌کننده مسابقه جوکر فصل چهارم کیست؟

شهاب عباسی، شرکت‌ بازیگر خواننده مجری و کارگردانی است که در ۲۷ آذر ۱۳۵۲ در تبریز به دنیا آمده است، در محله‌ای به نام سه راه امین. در خانواده‌ای ۵ نفره به عنوان فرزند دوم به دبیرستان هنرهای زیبا در تبریز رفته و در رادیو تبریز فعالیت‌هایی داشته است.

شهاب عباسی در دانشکده هنر با ۳ نفر دمخور می‌شود که حالا هر کدام در حد خود نام آور به شمار می‌روند: سید جواد رضویان، مهران غفوریان و حسین رفیعی. از طریق علی سلیمانی با داریوش کاردان آشنا می‌شود و به برنامه‌های تلویزیونی او، و از طریق آشنایی و نزدیکی با هومن حاجی عبداللهی در برنامه خنده بازار فرید شب‌خیز حضور پیدا می‌کند. حالا سال ۱۳۹۰ رسیده و نامش به واسطه آنتن تلویزیون بر سر زبان‌ها می‌افتد.

اما جدای همه این‌ها، او در سریال‌هایی مثل شکرآباد، دارا و ندار، هیوا، زیر آسمان شهر، اکسیژن و نوروز ۷۶ هم بازی کرده است.

بیشتر ببینید:

شهاب عباسی را می‌توان یکی از چهره‌های ثابت مسابقات سینمای خانگی دانست. چرا که در برنامه‌های قدیمی‌تر و نسل پیشین جوکر، یعنی رئالیتی‌شوهای شب‌های مافیا و شام ایرانی هم به عنوان شرکت‌کننده حضور داشته است.

او طرفدار تیم تراکتورسازی تبریز است و خبرهای زیادی از حضور مرتب او در مسابقات این تیم در استادیوم‌ در وب فارسی به چشم می‌خورد.

این را هم ببینید:  ماجرای میهمانان تکراری در برنامه نوروزی صدا و سیما و جوکر

از حواشی زندگی او حضور ۲ سرطان‌گرفته در خانواده شهاب است. مادرش و برادرش که البته مادرش هنوز تحت معالجه است.

در حال حاضر در تهران زندگی می‌کند. گاهی خوانندگی هم می‌کند اما می‌گوید ترجیح می‌دهد فعلا به صورت عمومی آواز نخواند. طرفدار رضا عطاران، پرویز پرستویی، اکبر عبدی و سعید آقاخانی است. آشپزی را دوست دارد. با ایکس باکس بازی می‌کند و همبازی او، هادی کاظمی، بازیگر سریال‌های طنز است.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.