سریال سودا قسمت سوم | دانلود، پاورقی و حواشی Soda Serial Part 3

آن‌چه در قسمت‌های پیشتر سریال سودا دیدیم:

سارا مهرابی از طرف مهران مورد علاقه قرار گرفته بود و شرط رابطه‌و ازدواج در دسترس بودن مهران بود.

مهران با خانواده‌اش دچار مشکل است و از همسرش می‌خواهد جدا شود. دختر او اما با حضانتش هدف دیگر مهران است.

مهران در حال مقابله با رقباست و پروژه‌ای برای بارگیری اجناسی در ترکیه داشت. فراز، راننده‌ای است که برای این منظور اجیر می‌شود و به او اطلاعی درباره ماجرای باری که به ازمیر می‌برد ندارد. موقع رفتن، بازداشت می‌شود.

آن‌چه باید از قسمت دوم در آستانه قسمت سوم بدانیم:

پوشش لوازم خانگی بوده و در آن که به نام شرکت حمل و نقل است موادی جابجا شده است. راننده بی‌خبر از همه‌جاست. آورده می‌شود کنار پلیس و بار را چیده‌اند جلویش و می‌پرسند بار مال تو است؟بازداشت می‌شود.

کاشی‌هایی روی کاپوت ماشین چیده شده است. برای ارزشگذاری کارشناس خبر می‌کنند. مهران حمیدی مالک شرکت است و پلیس به همین خاطر او را احضار می‌کند تا ببینند این دفعه چه چیزی برای گفتن دارد.

تماس می‌گیرند با مهران و خبر می‌دهند. او می‌گوید خودم را می‌رسانم. و از خشم وسیله خانه را می‌شکند.

به کسی تماس می‌گیرند و می‌گوید از یک وزارتخانه‌ای می‌خواهند بار جابجا کنند. می‌گوید هنوز پایش به دادسرا نرسیده می‌خواهند مدرک جرمش را بردارند؟

به اتاق بازجویی می‌رویم. راننده، فراز نشسته و بازجو می‌پرسد از کجا شروع کنیم؟ می‌گوید یک راننده ساده‌ام. می‌خواستم بار را گرفتم تحویل بدهم و چیز دیگری نمی‌دانم.

می‌گوید یک نفر به نام ناصر از تلفن عمومی تماس گرفت با من. طبیعتا کسی باور نمی‌کند.

این را هم ببینید:  سریال سودا قسمت ۴ چهار

مهران به پلیس آمده و می‌گوید هر اتفاقی می‌افتد صدایم می کنید. پلیس میگه اتفاقاتی می‌افتد که زود به زود دلم تنگ می‌شود. می‌گوید من بالاتر از ۲۰۰ دستگاه تریلی دارم. راننده را با مهران رودر رو می‌کنند. مهران به صورت نمایشی به فراز حمله می‌کند.

همسر و دختر فراز که مریض است در بیمارستان هستند.

در شرکت مهران، منشی می‌گوید همکارش امروز به دفتر نیامده. به آرش زنگ می‌زند و می‌گوید پاشو بیا دفتر صحبت کنیم. منشی می‌گوید خانم مهراد آمده. همان ساراست. با کادویی که برای تولد دختر مهران گرفته را می‌آورد.

بیشتر ببینید:

در خانه مهران، در تدارک جشن تولد هستند. زنی که با راننده‌اش درگیر ماجرایی عاطفی هستند(شهاب) در حال صحبت هستند.

پریناز می‌خواهد بداند که پسر دلش با اوست یا نه. پسر می‌گوید بابات پوست من را می‌کند، من را از چهارراه بدبختی نجات داده. چطور می‌خواهم به اعتمادش خیانت کنم؟ پریناز می‌گوید من حرفم را زدم، منتظر می‌مانم تا تو هم جراتش را پیدا کنی.

مهران در پارکینگ به سمت تولد می‌خواهد حرکت کند که به او حمله می‌شود. رویش اسلحه می‌کشند و تیر می‌خورد. حمله‌کننده را با تیراندازی می‌کشند. آرش است و می‌گوید چه خبر است؟ غفوری پیام داده که محموله رو باید تحویلش بدیم چون اگر ندیم هر روز یک اتفاق بد مثل امروز می‌افتد.

مهران می‌گوید به سارا خبر بده تا این ماجرا رو ردیف کنه. در حال پاکسازی پارکینگ، کسی در حال تماشای آن‌ها در دوربین‌های مدار بسته است. جنازه را خاک می‌کنند.

این را هم ببینید:  صحنه آخر سریال خاتون قرار بود این باشد که سانسور شد

دخترش پیگیر نیامدن و آمدن باباست. تینا، همسرش زنگ می‌زند و کیس جواب نمی‌دهد. سارا در حال پانسمان اوست. آرش سر می‌زند می‌گوید غفوری را چه می‌کنی؟ می‌گوید هیچ غلطی نمی‌توانی بکنی.

تولد بدون حضور پدر، مهران برگزار می شود. آرزوی بچه این است که دیگر پدر و مادرش دعوا نکنند.

آرش و سارا در شرکت هستند همراه با مهران و به جدایی مهران و تینا اشاره می‌کند. سارا ارتباطش با این ماجرا را کتمان می‌کند.

به همسر فراز زنگ می‌زنند. کسی پای تلفن می‌گوید به شوهرت بگو آماده باشه. و قطع می‌کند.

هرمز زنگ می‌زند می‌گوید نمی‌توانم زیاد حرف بزنم فقط یک آدرس می‌دهم بیا ببینمت و به فاطمه چیزی نگو.

تینا از آرش سراغ مهران را می‌گیرد. او می‌گوید یک مشکل برایش پیش آمده و نتوانست بیاید. چه مشکلی که از دخترش مهم تر بود؟ آرش به تینا می‌گوید فردا برایت توضیح می‌دهم.

مهران می‌خواهد برود خانه پیش دخترش که سارا می‌گوید می‌رسانمت. مهران وارد خانه می‌شود، با تینا یکی به دو می‌کند. دخترش، خوابش برده. مهران با او وقتی خواب است صحبت می‌کند و عذرخواهی می‌کند.

همسر هرمز در زندان با هرمز دیدار می‌کند. قرار می‌گذارند به فاطمه چیزی نگویند. پیگیر سلامتی فرزندش است. همسرش می‌گوید که یکی زنگ زد گفت به شوهرت بگو آماده باشه.

صبح شده و نگار با تینا و مهران در حال خوردن صبحانه هستند. دخترش نگار با پدرش قهر است.

در پایان قسمت دوم۲ و در آستانه قسمت سوم ۳ سریال سودا، می‌بینیم که مردی به خودرو ی یک زن زردپوش حمله می‌کند. او پیاده می‌شود. و مورد حمله شدید و خشن قرار می‌گیرد.

این را هم ببینید:  سریال ساخت ایران ۳ - قسمت ۴ چهارم

برای دریافت لینک‌های دانلود قانونی همین حالا عضو کانال تلگرامی پندار سریال شوید

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.