سریال خسوف قسمت ۲۰ چه می‌شود؟

در سریال خسوف، به پایان راه رسیدیم. جایی که رازها برملا می‌شود.

یک دست پنهان، یک نیتِ خیر، پشت ماجراست. کسی که هم از اتفاقات سوی امیر خبر دارد و هم از اتفاقات پیرامونی آتیه.

در قسمت قبل دیدیم که پیامکی برای هر دو نفر رفت تا در لحظات آخر آن‌ها را نسبت به واقعیت زندگی‌شان آگاه کند.

بیشتر ببینید:

اگرچه آتیه به زندان افتاد و هنوز نتوانسته از سوءتفاهمی که ناشی از نقشه کینه‌توزانه اسما است نجات پیدا کند، اما به زودی با رفع این سوء تفاهم از زندان آزاد می‌شود و به پیگیری ماجرا خواهد پرداخت.
از طرف دیگر هم امیر با پیامک افشاگرانه‌ای که دریافت کرد حالا ماندگار شد تا ببیند مشکل کجاست و ماجرا چیست. نقشه اسما، سمیرا، رضی و مهراب به پایان رسید.

مهراب، علاوه بر این‌که نقشه‌ای کشیده که با مشکلات تازه در دستنداز افتاده،‌اما از سوی دیگر تاوان ماجرا را با سبک زندگی تازه دخترش ریحانه می‌پردازد. از سوی دیگر اما آن قدر پروژه‌های ناپاک دارند که ممکن است رضی برای او دردسر تازه‌ای ایجاد کند. افشاگری‌های علیرضا هم می‌تواند بمب پایانی سریال باشد. سمیرا اما به نظر نمی‌رسد وجدان چندان بیداری داشته باشد. چه کسی پشت ماجراست؟ مهتاب شاید، او می‌تواند سالم‌ترین عنصر این داستان باشد. یا شاید هم یکی دیگر از بچه‌های کافه یا مردی که مهتاب را دوست دارد. شما چه فکر می‌کنید؟ برای من در کامنت‌ها حدس خودتان را بنویسید.

اگر هم علاقمندید درباره حواشی سریال‌های مختلف بیشتر بدانید، همین حالا پندارمدیا را در یوتیوب سابسکرایب کنید و منتظر ویدئوهای دیگر باشید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.