سریال سه خواهر قسمت ۴ چهارم

سریال سه خواهر قسمت ۴ چه گذشت؟

داستان هفته پیش به این‌جا رسید که همگی به تولد دونوش رفته‌اند. سومر و ترکان به تولد رفته‌آند. در اتاق خواب ترکان، ترکان با سومر حرف می‌زند که این‌جا اتاق بچگی‌های من است. او می‌گوید درست می‌گویی بهتر است طلاق بگیریم همان‌طور که در بیمارستان گفتی. 

ترکان گریه می‌کند. سومر می‌خواهد یواشکی بیرون بزند کهصادق او را می‌بینند و سین جیم می‌کند تا از چند و چون رابطه‌‌اش با دخترش سر در بیاورد. او کار را بهانه می‌کند. صادق می‌گوید اصل اول مردانگی مراقبت از خانواده است. سومر کتمان می‌کند و می‌گوید مشکلی با ترکان نداریم. 

پیش‌تر، سومر به ترکان می‌گوید که کسی نباید خبردار شود. حالا نسرین آمده و صادق را برای پیگیری بیش از حد مواخذه می‌کند. نسرین به سراغ ترکان می‌رود. ترکان فکر می‌کند که از ماجرای طلاق، پدر و مادرش لو برده‌اند. ماجرا را لو می‌دهد. نسرین تعجب می‌کند. ترکان از سردی رابطه‌شان می‌گوید و قصدشان برای طلاق. مادر می‌گوید شما آبروی ما را می‌برید و اگر در کمتر از یک ماه به خانه برگردی پدرت سکته می‌کند و برو زندگی‌ات را سر و سامان بده. 

ترکان به خانه باز می‌گردد. رجحان به او می گوید سومر کو؟ ماجرا را تا حدودی برای تعریف می‌کند. رجحان برای این‌که مجبور به خوابیدن کنار هم بشوند مبل را بر میدارد و مجبور می‌شوند زن و شوهر روی تخت بخوابند. ترکان می‌گوید من خودم را گم کرده‌ام و بهتر است طلاق نگیریم. ترکان شبانه کابوس می‌بیند و سومر او را تنگ در آغوش می‌گیرد. 

این را هم ببینید:  سریال داستان جزیره قسمت ۱۴ چهاردهم

با رفتن ترکان از خانه، مادرش نسرین به رجحان زنگ می‌زند و قرار دیداری در روز بعد می‌گذارند. شب تا صبح به بیداری و غصه می‌گذرد. بچه‌ها که به مدرسه می‌روند رجحان می‌آید و نسرین ماجرا را برایش تعریف می‌کند. رجحان انکار می‌کند و می‌گوید تقصیر دختر شماست که آن‌جا را خانه خودش نمی‌داند هنوز. قول می‌دهند نگذارند جدایی صورت بگیرد. 

صبح که شد، ترکان و نسرین صبحانه می‌خورند. رجحان به خانه که آمد ماجرای طلاق را به روی ترکان نمی‌آورد. 

بیشتر ببینید:

سومر به سراغ مینه می‌رود و به خاطر نبودش در دیشب عذرخواهی می‌کند. مینه می‌گوید به خاطر وجود بچه ما، نمی‌شود که با هم باشید و سومر می‌گوید می‌خواهیم طلاق بگیریم. آشتی می‌کنند. 

میانه میان سردار و دونوش هم شکراب شده است. مادر دونوش، نسرین، کادوی سردار را که یک گردنبندی برای دونوش بوده در گردن دخترش می‌بیند و می‌گوید ما از این کادوها قبول نمی‌کنیم. مگر او فقط دوستت نیست؟ می‌رود به او پس بدهد. 

رجحان به سراغ مینه می‌رود و ماجرای زناشویی دیشب آن‌ها را به او می‌گوید. رجحان از ماجرای بچه مشترک پسرش با مینه خبر ندارد. این موضوع باعث می‌شود مینه،‌سومر را از خانه بییرون کند.

فاتح، عمو، صادق را تهدید می‌کند که ۲۵۰ میلیون لیر پول می‌خواهم تا کار خودم را راه بیندازم. یا پول بهم بده یا می‌روم به دخترها ماجرا را می‌گویم. 

این را هم ببینید:  سریال راهزنان قسمت ۴۸ چهل و هشتم

صادق برای این کار به دنبال وام یا پول نزول می‌رود.

رجحان با ترکان حرف می‌زند تا او را از طلاق بازدارد. ترکان اما می‌گوید قصد طلاق داریم. در ادامه دعوایشان می‌شود. رجحان می‌خواهد ترکان را پایین پرت کند. ترکان می‌گوید لطفا من را پایین نینداز مامان رجحان. با این حرف، از ادامه خشونت منصرف می‌شود. او را در بالکن سرد ادب می‌کند و حبس می‌کند و داخل می‌رود. تا شب بیرون می‌ماند تا سومر به خانه بیاید و او را نجات بدهد. سومر می‌گوید که فردا یواشکی بیا کافه وکیلم برگه‌های طلاق را می‌آورد که طلاق بگیریم. ترکان می‌گوید طلاق نمی‌گیرم. 

برای تماشای هر قسمت از سریال ۳ خواهر، به محض انتشار، با زیرنویس چسبیده فارسی همین حالا به تگرام پندار سریال بیایید و عضو آن شوید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.