تگ

میگروس بش آنتالیا

نخستین‌چیزی که در آنتالیا در ترکیه باید بدانیم این است که چطور سبک زندگی را با مراکز خرید پیوند بزنیم. یکی از مشهورترین مراکز تجاری (شاپینگ‌مال) در آنتالیا، میگروس بش است که در فضایی ۵ هکتاری در کنیالتی قرار دارد.
میگروس‌ها فروشگاه‌هایی اصالتا سوئیسی هستند که در تمام ترکیه برای دهه‌هاست که فعالیت دارند.

در میان فروشگاه‌های میگروس، فروشگاه میگروسِ بش یا بش‌میگروس، که به معنای ۵ میگروس است، از همه بزرگ‌تر است و در حوالی آن فروشگاه‌های برند مختلفی قرار دارد.

در طبقه بالای آن، یک فودکورت یا سالن غذاخوری بزرگ قرار دارد که مک‌دونالد، برگر کینگ، غذاهای محلی در آن قرار گرفته‌اند. استارباکس در راهروی آن و فروشگاه‌های محصولات مختلف در طبقات مختلف قرار گرفته‌اند.

برندهای ترک، اروپایی و آمریکایی در این بازار بزرگ قرار دارند.

https://youtu.be/-UM6x26QuSM

کتابفروشی در آنتالیا

برای خرید کتاب در آنتالیا به عنوان یک ایرانی اگر به دنبال کتاب فارسی باشید کار سختی در پیش دارید و بهتر است از اقوام خود بخواهید برای شما ارسال کنند یا به فایل‌های پی‌دی اف روی بیاورید. اما اگر به دنبال کتاب‌های زبان اصلی مثل ترکی و انگلیسی…

راهنمای خرید ماهی‌قرمز سفره هفت‌سین در آنتالیا

با نزدیک شدن به نوروز برای ایرانیان مهاجر و یا ساکن در شهر آنتالیا این سوال پیش می‌آید که چطور باید لوازم هفت‌سین را تهیه کنیم. در این مطلب راهی برای یافتن ماهی قرمز به همراه برآورد هزینه آن را شرح می‌دهیم: برای خرید ماهی قرمز می‌توانید…