تگ

سریال گودال (چوکور)

یک سریال ترکی است که کنترل بدترین محله استانبول “گودال” در دست خانواده کوچوالی است.

مهم ترین قانونی که کوچوالی‌ها وضع کرده‌اند، ممنوعیت توزیع مواد مخدر است.

اما گروه جدیدی به میدان آمده که چشمش را به این محله دوخته و می خواهد این ممنوعیت را نادیده بگیرد و نظم آنجا را به هم می ریزد. وقتی که آنها فکر می کنند خانواده کوچوالی را مجبور به عقب نشینی کرده اند، پسر کوچک خانواده “یاماچ” که سالها پیش برای ساختن یک زندگی دیگر محله و خانواده اش را ترک کرده دوباره به گودال برمی‌گردد و یک دوران جدید در گودال آغاز می‌شود.

یاماچ سالها پیش محله و خانواده را پشت سر گذاشته و زندگی‌ای را انتخاب کرده که در آن از فردایش خبر ندارد. با زنی کم و بیش شبیه خودش، بی پروا، زخم خورده و خطرناک اما زیبا به نام “سنا” آشنا می‌شود و ایمان دارد که او عشق ابدی اش است.

این زوج در رویای ساختن زندگی مشترک خود هستند که مساله گودال و خانواده یاماچ به میان می‌آید و هیچ چیز دیگر شبیه رویاهای آن ها نیست. آیا زندگی پیش روی یاماچ و گذشته ی سنا به آنها اجازه ساختن یک زندگی مشترک را می‌دهد؟

فیلمنامه این سریال را Gokhan Horzum نوشته و کارگردانی آن را Sinan Ozturk بر عهده دارد.
این سریال محصول Ay Yapim آی‌یاپیم است و تهیه کننده آن Kerem Catay , Pelin Distas Yasaroglu است.

آلپرن دویماز کیست؟ بیوگرافی | عکس‌ها و رازهای زندگی

صنعت تلویزیونی ترکیه شبیه یک کارخانه است شبانه روزی و سه شیفته کار می کند و پشت سر هم سریال های تازه می سازد و خب، این سریال های تازه، بازیگران تازه هم می خواهند. به همین خاطر هم هست که ما تقریبا هر روز با چهره ها و استعدادهایی تازه آشنا می…