تگ

ام‌بی‌سی پرشیا

ام بی سی پرشیا یک شبکه فارسی‌زبان غیرمجاز از نظر ایران، متعلق به مجموعه ام‌بی‌سی با مالکیت عربی است که فیلم‌های زبان اصلی،‌ زیرنویس، برنامه‌های دوبله، سرگرمی و مسابقات را پخش می‌کند.

پرشیاز گات تالنت با حضور مهناز افشار، ابی، آرش و… از مشهورترین برنامه‌های آن بود و چندشنبه با سینا با اجرای سینا ولی‌الله هر هفته از آن پخش می‌شود.

این شبکه چند سال وقفه در پخش داشته است.

مسابقه چرخ شانس، قسمت اول: زمان انتشار

همزمان با آغاز ماه رمضان ، مسابقه ای با نام چرخ شانس از شبکه MBC پرشیا پخش میشود. از یکشنبه ۱۴ فروردین: شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۰:۰۰ بازپخش روز بعد: ساعت ۰۱:۰۰ و ۰۹:۰۰ و ۱۶:۰۰ برای تماشای حواشی برنامه کلیک کنید.

برنامه‌های نوروزی ۱۴۰۱ |‌ چه چیزی را کجا ببینیم؟

کمتر از یک هفته باقی مانده به نوروز ۱۴۰۱، همه شبکه‌های ایرانی داخل و فارسی‌زبانِ ماهواره‌ای در تدارک برنامه‌های سال خود هستند. از یک طرف شبکه جم تی وی فیلم‌های سینمایی را معرفی کرده که هر شب پخش خواهند شد و مدیریت شبکه منوتو هم عکسهایی از…

برنامه‌های نوروزی ام بی سی پرشیا

ام بی سی پرشیا هنوز اطلاعاتی درباره برنامه‌های نوروزی خود نداده است اما شایعات مربوط به تلویزیون‌ها، در تلگرام مشکلات ماهواره‌ای یا صفحه‌های این چنینی خبر از حضور ساسی مانکن در برنامه نوروزی ام بی سی پرشیا می‌دهند. ساسی مانکن پیش از این…